PODZIM & SEX: Erotické pomůcky, které nesmí amatérům v posteli chybět!

Že je tvůj podzim plný depresí, rýmy a deště? Dá se to změnit. Stačí, když pořídíš pár erotických pomůcek a tvůj sex bude pestřejší než koruny stromů.

Zjisti, bez jakých erotických pomocníků se tvé podzimní postelové experimenty neobejdou. 

Vlhký podzim nejen ve tvé posteli

Nenech se otrávit stálými dešti a virózami. Pestrost podzimu není jen o barvách na padajícím listí, souvisí i s tvým milostným životem. I když se to nezdá mokro a vlhko může být žádoucí (zvláště v jejích kalhotkách)!

Co když se sexuální partnerka ne a ne vzrušit? Přesuňte se spolu z postele do koupelny a dopřejte si erotické hrátky ve vaně, sprše či vířivce. Uvidíte, že vlhké prostředí probudí její intimní partie k životu.

Můj tip! Pro podvodní dráždění jejího klínu použij vodotěsné vibrátory v různých velikostech. 

Můj druhý tip! Pakliže její lasturka připomíná vyprahlou poušť, ať děláš, co děláš, použij lubrikant. Někdy je totiž gel na bázi vody to jediné, co pro kvalitní zásun potřebuješ. 

Hračky pro nenáročné, které umějí překvapit!

Zatímco tobě se v těle bouří testosteron, ji uspokojuje horká čokoláda, teplá deka a nějaká ta romanťárna v televizi?

I když nemáš doma žádnou náročnou pipinku, můžeš ji poměrně dobře dostat do varu. Vsaď se, že realistické dildo, tvá přítomnost a plápolající krb je kombinace, která bude mít i pro ni něco do sebe. Vlastně, co to plácám!

Jakmile se jí do ruky dostanou oboustranná dilda, už jí hrnek kakaa ke spokojenosti nikdy stačit nebude. Připrav se na pořádnou podzimní jízdu!

Klasické dildo pořídíš za hubičku a dokážeš s ním nadělat hodně parády. Střední až větší velikost je ideální pro většinu žen a potěší jak jejich pipinku, tak (zatím neposkvrněný) análek.

Jak strávíš zbytek podzimu? Navštívíš sexshop a pořídíš vše potřebné, nebo se budeš dál utápět v depkách? 

Zdroj

Napsat komentář