STRAVA PRO DOKONALÉ BŘICHO

Dokonalé břicho znamená dokonalou formu, jednoduché měřítko úspěšnosti v budování svalové hmoty, fitness postavy a vyrýsování. V dnešním článku se podíváme na to, jak podpořit vyrýsování břišních svalů a fitness vzhledu středu těla. Vyhlasme boj pneumatikám kolem pasu, a to za pomoci ideální stravy.

STRAVA PRO DOKONALÉ BŘICHO

Jak vybudovat dokonalé břicho pomocí pěti týdenního programu, již víte. Pokud ne, podívejte se na článek, který jsme uveřejnili nedávno: 5 týdnů ke skvělému břichu. Jak již ale tušíme, trénink není všechno a cca 60% úspěchu v budování hezky svalnaté a vyrýsované postavy tkví ve stravě a vyváženém poměru živin, které přijímáte.

Živiny ve stravě

Nevyhnu se opakování, a tak vězte, že hlavní makroživiny jsou ve stravě 3. Jedná se o sacharidy, bílkoviny a tuky. Je to stále stejná písnička, na které moc nezměníme, ani kdybychom sebe více chtěli. Správný poměr těchto hlavních energetických živin je důležitý pro optimální rozvoj kondice abdominální oblasti těla. V našem případě tento krkolomný termín budeme nazývat vypracovanými břišními svaly.

Zmínil jsem se o hlavních energetických živinách. Každá z makroživin totiž obsahuje určité množství energie, kterou přivádí do organismu ke zpracování. Ten tuto energii beze zbytku přijme (pokud jí není extrémně mnoho), jedná se o přirozenou reakci danou nám do vínku matkou přírodou. Ostatně, proč nepřijímat, pokud je nabízeno příp. dodáváno relativně bez práce. Právě tak tomu je dnes, ale vraťme se od filosofie zpět k hlavnímu tématu.