Jsi nachlazený? Trápí tě rýmička? Při sexu buď opatrný!

Sex je skvělý životabudič, proto je třeba jej praktikovat jako určitou formu psychické vzpruhy při nemoci. Některých sexuálních praktik je ale třeba se dočasně zdržet.
Nemoc (rýmička) dokáže i toho nejtvrdšího chlapa umrtvit natolik, že by nejradši jen tak ležel a nechal se léčit. Ale co když se pak člověku trochu uleví a se stavem smrtelné nemoci už to není tak vážné? Pak může být v ložnici pána tvorstva poněkud smutno…

 

Přizvi sexy kočku, ať tě jaksepatří léčí

Lékaři to vidí jasně, jakákoliv infekce je důvodem k izolaci nemocného, což navádí k autoerotice, ale upřímně, i ta se časem omrzí.

Pakliže nechceš být během nachlazení v posteli sám, přizvi přítelkyni nebo dobrou kamarádku, která čaj uvaří a nasadí osobní medicínu.

Tip pro kreativní slečny: Pečující kočička si může pro tu správnou atmosféru navléct kostýmek zdravotní sestřičky.

Tip pro nadržený fetišisty: Postelové dovádění si můžete zpestřit rouškou přes obličej. Přenos bacilů a infekcí tak snížíte na minimum.

 

Orální sex a líbání si odpusť

Tvá léčitelka by měla být smířená s tím, že se může poměrně jednoduše od tebe nakazit. Většinou stačí lehké políbení a příznaky chřipky jsou tu. Rýma, i když se to tak nezdá, ovšem není to nejhorší.

Infekce dýchacích cest se může přenést za sliznic úst a rtů na sliznice jejího pohlavního ústrojí. Jak to vyřešit? Odklonit tváře od sebe a schovat jazyk za zuby.

Je poloha 69 tvé sexuální eso v rukávu? Protentokrát ho nech schované, nebo půjde o opravdový hazard se zdravím vás obou.

Bolest v krku, malý opar na rtu? Pakliže v takové situaci poskytneš orálek, dojde k přenosu infekcí a bacilů, což vede k ještě vážnějšími virovému onemocnění, nutnosti přeléčení a prodloužení čekání na dobu, kdy budeš moci sexovat zase zplna hrdla a normálně.

 

Bacha na úplné vyčerpání!

Když jsi nemocný, tak se nepouštěj do žádného sex maratonu a pozor dej i na možné prochladnutí (sex pod peřinou má v sobě příchuť tajného a zakázaného).

Vhodné sexuální polohy pro nemocné – Misionář bez líbání, polohy zezadu a při motání hlavy lépe ležet na boku.

Pro jistotu použij kondom.

Zdroj

Napsat komentář