Co možná nevíš o předstíraném orgasmu u žen

Už sis někdy položil otázku, proč vlastně ženské předstírají vyvrcholení? Je to snad kvůli neschopnosti nás chlapů? Nedokážeme je uspokojit nebo to s nimi prostě neumíme? Jak spolehlivě zjistit, že svůj orgasmus jen hrála?

Možná se budeš divit, ale existuje způsob, jak s poměrně velkou jistotou poznat, zda se opravdu “udělala“.

Proč slečny (ve tvé posteli) předstírají orgasmus?

Tou lepší variantou je, když žena předstírá orgasmus proto, aby zvýšila celkové vzrušení a snáze tak dosáhla skutečného vyvrcholení. To ovšem nemusí platit vždy, někdy za hereckým výkonem stojí tvůj bídný výkon. Pakliže nestojíš v posteli za nic, snaží se to dotyčná žena sex co nejrychleji ukončit.

Kolik slečen jsi nedokázal v průměru uspokojit?

Opravdu chceš vědět to konkrétní číslo, které přesně sčítá své postelové neúspěchy? No, jak chceš. Průzkumy ukazují, že jde až o čtvrtinu sexuálních partnerek.

Ty největší hérečky

Chceš se vyhnout ženám, které mají potřebu své orgasmy předstírat? Pak si dej pozor na ty typy slečen usilující o vážný vztah.

Pravidelnými orgasmy s tebou si chtějí pojistit tvou věrnost.

Pokud začne mít žena pocit ohrožení, její herecké schopnosti se projeví naplno. Orgasmy začnou být až několikanásobné, silnější než obvykle a velmi pravidelné.

Řada slečen ovšem nebere předstírání jako něco zlého, naopak. Díky tomu prý dokáží vztah posílit a ukázat tak muži sílu svých citů k němu.

K čemu předstírání skutečně vede?

I když si krásky ve tvé posteli mohou myslet, že si předstíráním pojistí tvou spokojenost, věrnost atd., není tomu tak. Každý chlap postupem času vycítí, že její prožitky nejsou tak silné a přestane být spokojený. Což vede k nevyhnutelnému  → nevěře.

Zdroj

Napsat komentář